برگزاري جلسه آموزشي معرفي كانون حمايت و مراقبت از بيماران صعب العلاج ايرانيان( حمد ايرانيان ) در مركز آموزشي درماني الزهرا (س)

137

 

 

به گزارش روابط عمومي مركزآموزشي درماني الزهرا (س)، با توجه به تفاهم نامه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي اصفهان و سازمان مردم نهاد كانون حمايت و مراقبت از بيماران صعب العلاج ايرانيان و معرفي نصر اصفهاني مسئول واحد آموزش همگاني و ارتقاي سلامت به عنوان نماينده اين سازمان در اين مركز در جلسه اي با حضور رابطين آموزشي و سوپروايزرهاي مركز  فعاليت هاي كانون براي اين عزيزان تشريح شد.

کلیه فعالیتهای کانون، خیریه و عام المنفعه، غیرسیاسی، غیرانتفاعی و غیردولتی با تاکید بر رویکرد بین رشته ای و مبتنی بر شواهد علمی بوده و با رعایت کامل قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه تاسیس و فعالیت سازمان های مردم نهاد مصوب 8/5/1384 هیات وزیران و اساسنامه کانون فعالیت می نماید. محدوده فعالیت کانون به شماره ثبت 4032 ، فرا استانی و برای استانهای اصفهان، تهران و قم است که قابل گسترش به سایر استانها و برون مرزی نیز می باشد. از فعاليت هاي اين كانون،  شناسایی و سازماندهی بیماران صعب العلاج، حمایت اجتماعی، حقوقی، فرهنگی، مراقبتهای مرتبط با کودکان، زنان و مردان مبتلا به بیماریهای صعب العلاج و خانواده ایشان، فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی جهت ارتقاء فرهنگ سلامت و مراقبت جامع در جامعه، بیمار و خانواده ایشان و خصوصا تیم سلامت  مي باشد. از ديگر خدمات اين كانون به بیماران صعب العلاج و خانواده ایشان به صورت رايگان عبارتست از: ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی، ارائه خدمات مشاوره حقوقی، ارائه خدمات فیزیوتراپی، ارائه مشاوره تغذیه ، ارائه آموزش رایگان، برگزاری کارگاه های یک روزه مهارت های ارتباط حرفه ای، برگزاری دوره  هاي آموزش بین حرفه ای مراقبت های تسکینی در بیماران مبتلا به سرطان و برگزاری کنفرانس های ادواری ارتقای سلامت روان. خدمات آتی کانون حمد ایرانیان عبارتست از: مراقبتهای معنوی، مراقبت در منزل، خدمات مددکاری اجتماعی، توسعه برنامه های آموزش به بیمار، خانواده و جامعه. در حال حاضر اين كانون  برنامه كلاس آموزش سلامت جهت توانمند سازي  بيماران و خانوده 12بيماري(طبق پوستر كانون ) بصورت رايگا ن فعاليت مي نمايد. شايان ذكر است اعضا تيم سلامت و پرستاران مي توانند با كانون هماهنگ شده و در آموزش اين بيماران بصورت داوطلب همكاري نمايند لذا با معرفي بيماران به ادرس كانون و دريافت نوبت توسط خانوده بيماران طي شماره ذيل اين خانواده هاي مي توانند از خدمات رايگان كانون استفاده نمايند.

اصفهان- ابتدای خیابان مطهری- روبروی درب جنوبی بیمارستان سیدالشهدا- جنب خیابان خیام- بن بست ناهید (18)- پلاک 196

تلفن: 03132335148

 

 

DSC_0024
DSC_0014

 

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار برگزاري جلسه آموزشي معرفي كانون حمايت و مراقبت از بيماران صعب العلاج ايرانيان( حمد ايرانيان ) در مركز آموزشي درماني الزهرا (س)

اصفهان - بزرگراه شهید کشوری - بلوار صفه - مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) کدپستی: 8174675731