رفتن به محتوای اصلی
x

آیین افتتاح پاویون کوثر مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) برگزار شد

آیین افتتاح پاویون کوثر مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س)، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س)، صبح روز چهارشنبه 13 تیرماه 1403، دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سفر خود به اصفهان، پاویون کوثر مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) را به طور رسمی افتتاح نمود.

در این مراسم که با حضور دکتر بهزاد تدین مشاور اجرایی معاونت توسعه مدیریت و منابع و دکتر سیف اله مرادی مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، دکتر عباس مقتدایی و دکتر رسول بخشی نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمد نورصالحی رئیس و دکتر فرزانه کلاهدوزان رئیس کمیسیون ویژه خانواده، بانوان و جوانان شورای اسلامی شهر اصفهان، مهندس حسین کارگر مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان، دکتر شاهین شیرانی رییس دانشگاه، معاونین و مدیران ستادی، رییس مجمع خیرین سلامت استان و دکتر مینو موحدی رییس، معاونین و مدیران مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) برگزار شد، دکتر رحیمی این پروژه را یکی از مهم ترین پروژه های حوزه سلامت در اصفهان عنوان نمود که با همت مسئولین دانشگاه و بیمارستان، احداث و تکمیل گردیده است.

وی عنوان نمود: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم، 250 پروژه عمرانی در استان اصفهان با بیش از 300 هزار مترمربع زیر ساخت انجام گرفته که در حال حاضر نیز نزدیک به 1000 تخت بیمارستانی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد، در دست ساخت می باشد که امیدواریم تا پایان سال جاری آماده ارایه خدمت به مردم شود.

این پاویون در مساحتی معادل 5000 مترمربع در شش طبقه و با ظرفیت 280 تخت احداث و تجهیز گردیده است. با بهره برداری از این پاویون 100 تخت به تخت های بیمارستان الزهرا(س) اضافه می شود. 

شایان ذکر است این پاویون شامل 85 اتاق برای دستیاران، کتابخانه، سالن های مطالعه، سالن کنفرانس، اتاق جلسات، نمازخانه و سالن غذاخوری می باشد.